Друк дисків

У наш час візитні картки набули особливого значення. Якісно виконана візитна картка – обличчя солідної компанії. Все частіше і частіше як візитна картка підприємства використовуються диски з презентацією про компанію. При цьому звертається увага не лише на вміст (тобто на саму записану презентацію), але на зовнішній вигляд диска, а також на його форму.

Диски малого формату вважаються привабливішими, але при цьому стоять вони дорожче, ніж стандартні CD і DVD диски, а також вміщають менше інформації. І якщо CD-візітки завдяки незвичній (прямокутній) формі ще мають попит, то доводиться звертати особливу увагу на місткість. В CD-візітках вона складає 50 Мб. В міні-CD теж не дуже велика місткість – до 235 Мб, чого зазвичай вистачає для презентації або каталога продукції. Проте висока ціна носія малого формату дуже позначається при середніх і крупних накладах, наприклад, для виставок.

У будь-якому випадку, який би диск не був вибраний, встає питання про нанесення зображення на сам диск. Є декілька способів нанесення друку на диски, але не всі вони універсальні. За причин обмеженості устаткування друк дисків міні формату краще реалізується за допомогою наклейки.

Нанесення зображення на диск дозволяє розміщувати будь-який текст і картинки на тильній (протележній до запису) стороні диску. Причому більшість технологій нанесення дозволяють наносити повнокольоровий друк на диски.

Для дуже великих тиражів дисків (музика, фільми і таке інше) в основному використовується офсетний друк по диску. Цей вигляд друку дозволяє переносити зображення на диски з високою якістю, проте вартість нанесення зображення залежить від кількості використовуваних кольорів. Також використання даного способу для малих і відносно невеликих накладів нераціонально з причини вартості.

Більш традиційний вигляд друку - це шовкографія. Цей спосіб друку дисків, економічніший для середніх накладів, ніж офсетний друк дисків. З іншого боку, чим менше застосовується колір, тим дешевше, тобто із збільшенням колірності відбувається дорожчання друку на поверхні диска в такий спосіб.

Є ще спосіб струминного друку, при якому фарба наноситься на спеціальний всмоктуючий шар, але для його вживання необхідні спеціальні диски під струминний друк (printable).

Самим універсальним і економічним для малих, середніх і навіть деяких великих тиражів є спосіб друку по наклейці з подальшим перенесенням наклейки на диск. Друк по наклейці диска дає дуже широкі можливості для нанесення повнокольорового зображення на будь-який диск. Таким чином стає можливий друк міні CD і друк CD візиток.

Зазвичай при використанні наклейки застосовуються два типи друку: струминний і лазерний. Лазерний тип друку по наклейці диска дозволяє використовувати тоншу наклейку, що позитивно відбивається на загальній товщині диска.

Замовники часто цікавляться стійкістю зображення нанесеного таким чином. Практика показала, що наклейку дуже важко відклеїти від диска. А при використанні струминного друку фарба не розмивається при попаданні води.

Якісний друк дисків поступово стає стандартом для дисків з презентацією компанії.


CD Copy > Тиражування дискiв CD DVD > Тиражування CD, DVD дисків › Друк дисків

СіДі Копі: Київ:
з 9:00 до 18:30
(044) 501-13-54
(044) 233-21-72
Днiпропетровськ:
з 9:00 до 18:00
(056) 767-13-11
Харкiв:
(057) 761-05-62
Одеса:
(048) 735-15-72
Львів:
(032) 243-35-80
Донецьк:
Сімферополь
мобiльнi:
(063) 761-05-62 life:)
(063) 797-23-72 life:)
(095) 431-43-98 МТС
(097) 441-88-10 Київстар
(094) 843-35-80 Iнтертелеком
(094) 910-83-11 Iнтертелеком

вимоги до мастер-дисків
вимоги до макетiв
Завантажити макет
online калькулятор тиражів :: розрахувати тираж CD, DVD

 
 
  Русский | Українська
Вернуться на главную
order@cdcopy.com.ua
skype_logo  My statuscdcopymto1
               My statuscdcopyoffice