Про компанiю

Компанія «Сі Ді Копі» вітає Вас!

Що зазвичай пишуть про CD компанії? Заснована, створена, зростала, зростала, зростала, доросла, і ось така вся горділива і солідна стоїть компанія на своїй ринковій долі брендування DVD. Читати таке про компанію, виробляючою CD буде лише зануда.

Історії успішних компаній схожі одна на одну. Батьки засновники скромно починали свій бізнес виготовлення CD дисків: декілька вдалих ідей, розум і руки, застосовані вчасно і в потрібному місці, каторжна праця групи ентузіастів, копіювання і друк дисків - і в результаті замовлення, щорічне зростання, сотні співробітників і строчка на IPO в рубриці найдинамічніша компанія з тиражування :-)

Компанія «Сі Ді Копі» вітає Вас! Основна робота компанії: швидке обслуговування клієнтів при записі дисків.

Наш слоган - запишемо диски ще на вчора.

Наша місія - тиражування дисків по всій Україні в найкоротші терміни.

У штатному режимі замовлення виконуються три-чотири дні, але ми працюватимемо і в свята і наднормово, і вночі, якщо до вашої події залишаються години. Ми запишемо і тиражуватимемо вашу інформацію.

Довгострокова мета компанії - закохати в себе жителів України і найближчих околиць, щоб взагалі не виникало питання - у кого тиражувати диски. У Вас залишаться лише питання: якого кольору вибрати упаковку для диска і куди доставити замовлення CD. Ми активно працюємо над цим: замовлення приймаються по прямих лініях у всіх крупних містах України. Доставляються замовлення - в будь-який населений пункт всеукраїнськими транспортними службами.

Центральний офіс і виробництво знаходяться в Києві. Багатьом клієнтам, що беруть участь в галузевих виставках, удвічі зручно отримати наклад прямо в Києві, а не транспортувати важкі ящики через всю Україну. Ми економимо ваш час і ваші гроші.

Компанія виконує тиражування від 50 штук до декількох десятків тисяч, тому нами задоволені і невеликі компанії і крупні організації. Наше устаткування ідеально підходить для таких завдань - до нового тиражу можна приступити протягом хвилини.

Ми зберігаємо макети наших клієнтів і мастеркопії, тому до повторного копіювання ми можемо приступити за першим дзвінком. Друк оперативної поліграфії для CD виконується на цифровому поліграфічному устаткуванні, а великих тиражів – на офсетному. Для постійних клієнтів відкриті кредитні лінії: замовлення виконується без передоплати.

І якщо Вам потрібно терміново розмножити прайс або презентацію до виставки, корпоративний фільм або фотографії тренінгу, драйвера для нового товару, свій програмний продукт, саундтреки своєї групи, будь-яку легальну інформацію - ми виконаємо цю роботу з радістю і задоволенням. Також Ви можете замовити чистих дисків з фірмовим логотипом – це називається брендування CD.

Компанія виконує лише законні роботи, в нас є лiцензiя CБУ - і нею ми дорожимо.

Раді працювати для Вас!

Руслан Семенченко, директор.
колектив компанії «Сі Ді Копі».


CD Copy > Тиражування дискiв CD DVD > Про компанiю

СіДі Копі: Київ:
з 9:00 до 18:30
(044) 501-13-54
(044) 233-21-72
Днiпропетровськ:
з 9:00 до 18:00
(056) 767-13-11
Харкiв:
(057) 761-05-62
Одеса:
(048) 735-15-72
Львів:
(032) 243-35-80
Донецьк:
Сімферополь
мобiльнi:
(063) 761-05-62 life:)
(063) 797-23-72 life:)
(095) 431-43-98 МТС
(097) 441-88-10 Київстар
(094) 843-35-80 Iнтертелеком
(094) 910-83-11 Iнтертелеком

вимоги до мастер-дисків
вимоги до макетiв
Завантажити макет
online калькулятор тиражів :: розрахувати тираж CD, DVD

 
 
  Русский | Українська
Вернуться на главную
order@cdcopy.com.ua
skype_logo  My statuscdcopymto1
               My statuscdcopyoffice