Контрольна марка, ліцензування

Що це таке контрольна марка і навіщо вона потрібна?
Якщо ви вчора купили DVD диск в метро, щоб переглянути кіно після вечері - швидше за все на ньому ви не знайдете контрольної марки. Контрольна марка є лише на ліцензійних дисках.

Як виглядає контрольна марка?
Це голограма - блискучий прямокутник, на якому написана назва CD диска і нанесений цифровий код.

Навіщо потрібна контрольна марка?
Контрольна марка потрібна для боротьби з піратством. Кожен вибирає свою сторону, і наша компанія стоїть на стороні закону. У нас є ліцензія СБУ на впровадження контрольних марок, ми проходимо планові і позапланові перевірки, ведемо облік і контроль марок. Ми дорожимо своєю репутацією.

Жоден магазин, що поважає себе, в Україні не візьме на реалізацію диски без контрольної марки. Причина проста – немаркіровані диски CD автоматично є незаконним товаром і конфіскуються при перевірці.

Отримати контрольну марку просто
Якщо ви збираєтеся тиражувати інформацію, на яку ви маєте права, - отримати контрольну марку просто. Не обов'язково бути автором тексту і музики, або самому створити програму. Але обов'язково - мати угоду з автором і творцем продукту. Тоді можна тиражувати інформацію.

Хто може отримати контрольну марку?
Контрольну марку можуть отримати лише компанії по тиражуванню дисків, що мають ліцензію СБУ на роботу у сфері голографічного захисту інформації. У нашій компанії така ліцензія є. Приватні особи, автори, музиканти, програмісти, організації повинні звернутися в компанію, що має таку ліцензію.

Хто видає контрольні марки?
Видає контрольні марки державне підприємство Інтелзахист.

Як отримати контрольну марку?
Роботу з підготовки ліцензійного договору виконує наша компанія «Cdcopy». От Вас буде потрібно паспортні дані авторів, перелік аудіо треків або назви фільмів, назви програм або баз даних.

Контрольна марка видається на підставі ряду документів. Потрібно підписати ліцензійний договір з нашою компанією і надати копії ліцензійних договорів з авторами (співавторами) продукту, якщо є такі особи.

Якщо зараз потрібна лише частина марок
Краще замовляти відразу стільки марок, скільки буде в загалом тираж. Впроваджувати марки можна частинами по міру необхідності в тиражуванні дисків. Наприклад, ми можемо отримати 5000 марок і відвантажувати Вам кожного місяця тираж по 1000 готових комплектів.

Впровадження марок означає, що марка буде приклеїна до упаковки вашого диска. Весь час марки зберігаються у нас – це умова ліцензії СБУ. На руки клієнтам марки не видаються. Невикористані марки наприкінці року знищуються у присутності комісії з СБУ.

Демо-версії, презентації, прайси
Незрідка звучить питання: Ми збираємося роздавати диски на виставці, дарувати партнерам свою презентацію, ми розробили демо-версію програми - нам теж потрібні контрольні марки?

Правильна відповідь: контрольні марки не потрібні. Якщо диск не для продажу і на ньому демоверсия або презентація - такий диск не потрібно забезпечувати контрольною маркою.

Улюблені фільми і музика
Ви збираєтеся  тиражувати улюблений фільм і подарувати всім вашим співробітникам; ви зібрали підбірку пісень до свята і хочете дарувати своїм клієнтам.

На жаль - це побутове піратсво. І в пісень, і у фільмів є автори або правовласники. Фільм можна купити в магазині, хоча він коштуватиме дорожче, ніж тиражування дисків. А аранжування пісень потрібно замовити у діджея або музиканта - тоді  ми зможемо допомогти з накладом. Хороші святкові підбірки музики робляють діджеї на багатьох радіоканалах.

Вартість отримання контрольних марок
Подача заявки 55$ (одноразово)
Контрольна марка 0.04$/шт.

Якщо контрольні марки отримуються для дисків, виготовленних в іншій компанії або кліент самостійно записує диски:
Подача заявки 110$ (одноразово)
Контрольна марка 0.07$/шт.


Контрольна марка, ліцензування Одержати контрольну марку, ліцензування. Для чого потрібна контрольна марка, що необхідно для її одержання, які диски не потребують ліцензування.

Контрольна марка, ліцензування Одержати контрольну марку, ліцензування. Для чого потрібна контрольна марка, що необхідно для її одержання, які диски не потребують ліцензування.

Лiцeнзiя CБУ нa впрoвaджeння гoлoгрaфiчниx зaxиcниx eлeмeнтiв

Що таке контрольна марка

Який вигляд має контрольна марка

Отримання прокатного посвідчення

CD Copy > Тиражування дискiв CD DVD > Контрольна марка, ліцензування

СіДі Копі: Київ:
з 9:00 до 18:30
(044) 501-13-54
(044) 233-21-72
Днiпропетровськ:
з 9:00 до 18:00
(056) 767-13-11
Харкiв:
(057) 761-05-62
Одеса:
(048) 735-15-72
Львів:
(032) 243-35-80
Донецьк:
Сімферополь
мобiльнi:
(063) 761-05-62 life:)
(063) 797-23-72 life:)
(095) 431-43-98 МТС
(097) 441-88-10 Київстар
(094) 843-35-80 Iнтертелеком
(094) 910-83-11 Iнтертелеком

вимоги до мастер-дисків
вимоги до макетiв
Завантажити макет
online калькулятор тиражів :: розрахувати тираж CD, DVD

 
 
  Русский | Українська
Вернуться на главную
order@cdcopy.com.ua
skype_logo  My statuscdcopymto1
               My statuscdcopyoffice